Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/ladafm/domains/lada.fm/public_html/test/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Волейбольна команда ЛТЕС виграла Кубок міського голови. ФОТО » АРХІВ Lada-fm.com.ua
•   ladafm » Місцеві новини » Волейбольна команда ЛТЕС виграла Кубок міського голови. ФОТО
СІТКА МОВЛЕННЯ
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД

Волейбольна команда ЛТЕС виграла Кубок міського голови. ФОТО

Волейбольна команда ЛТЕС виграла Кубок міського голови. ФОТО 19 серпня на міському пляжі пройшов Кубок міського голови з волейболу серед чоловіків, в якому брало участь 6 команд: Ладижинської ТЕС, комбікормового комплексу «Зернопродукт МХП», «Освіта», «Арсенал», ЛТМО та міської ради.

Про це повідомляє сайт Ладижинської міської ради.

В напруженій боротьбі перемогла команда Ладижинської ТЕС, друге місце виборола команда «Освіта» і третє місце у команди «Арсенал».

Команда – переможець нагороджена перехідним кубком, медалями, грамотою та грошовою премією, призери нагороджені медалями, грамотами та грошовими преміями.

Нагороди вручав міський голова Валерій Коломєйцев.