•   ladafm » Місцеві новини » Ладижинські легкоатлети здобули бронзу на обласних змаганнях
СІТКА МОВЛЕННЯ
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД

Ладижинські легкоатлети здобули бронзу на обласних змаганнях

Ладижинські легкоатлети здобули бронзу на обласних змаганнях Минулими вихідними у Вінниці пройшов І тур чемпіонату області з легкої атлетики серед юніорів та дівчат 1996-1999 років народження.

Всього в змаганнях були представлені 200 спортсменів з 19 команд Вінниччини, з них 12 легкоатлетів підготувала Ладижинська ДЮСШ № 2.

За результатами змагань 4-ка ладижинців (Олександр Бурбелюк, Денис Пакула, Владислав Цимбалюк та Артур Войтенко) здобули бронзу в естафеті 4х200.

До 5-ки кращих також увійшли:

Олександр Шатов, який став 4-м серед молодших школярів в забігу на 1,5 тисячі метрів.

Його колега по команді Микола Кучеренко на цій же дистанції показав 5-й результат.

4-те місце виборов і ладижанин Владислав Клапатюк в забігу на 60 метрів з бар’єрами, а наш земляк Олександр Бурбелюк (серед 48 учасників забігу) подолав дистанцію в 100 метрів з 5-м часом - за 7,5 секунд.

Тренери спортсменів Ганна Всяченкова і Анатолій Сасюк.